A e keni ditur: Pse qeshim kur dikush rrëzohet?

Çdo njeri ka një sens humori ndryshe nga të tjerët, por janë disa aspekte themelore të humorit të cilat ndihmojnë në kornizimin dhe shpjegimin e disa fenomeneve që i bëjnë të qeshin pothuajse të gjithë…


Këtë foto të Arbenitës në bikini nuk duhet humbur

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të komentuara të estradës. Ajo qëndron shumë e afërt me ndjekësit në Instagram, me imazhe nga përditshmëria e saj. Sezona ka filluar dhe bashkë me të edhe Arbenita…


Arta Nitaj ‘përvëluese’ ne bikine nga plazhi

Arta Nitaj vazhdon të pëlqehet falë dukjes së saj tejet ‘hot’, duke i vënë në pah format e saja trupore. Fansat e saj të shumtë pëlqejnë ta ndjekin në rrjetet sociale për fotografitë dhe videot…


Me këmishë nate vajza e Alketes po çmend rrjetin

Para disa javësh e beri publike instagramin e saj, ku menjher fitoj shumë ndjekës. Bëhet fjalë për vajzën e moderatores Alketa Vejsiu, Nicol, shkruan InfoKosova. Vajza e Alketes edhe pse kishte një bukur të pa…Kallashi mahnitë ndjeksit me format superseksi! (VIDEO)

Kallashi është ndër personazhet më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Ajo merr vëmendje në secilën paraqitje të saj. Së fundi ajo ka ndarë një video në ‘instastory’ teksa shihet duke bërë disa lëizje provokative. Vëmendjen…


Kush është 91-vjeçarja që po shëtit botën

Elena Erkhova ose e njohur ndryshe si Babushka Lena, kursen nga pensioni i saj, shet lule dhe punime dore me një qëllim të vetëm, për të udhëtuar nëpër botë. Me paratë nga shitja e luleve…