Antonela sjell foto të zjarrt me bekine nga Dubai

Antonela Berisha ndodhet në Dubai. Nga atje ajo po sjell imazhe mjaft atraktive, shkruan InfoKosova. Së fundmi postoi disa fotografi ku shfaqet në bekine. Ajo vë në pah lijat perfekte me bekinet ngjyrë të bardhe./InfoKosova/
Fjolla shtatëzënë për herë të tretë?

Fjolla Svirca gjithmonë merr vëmendje me stilin perfekt që ka. Në çdo kohë mbetët shembull për të gjithë femrat e tjera, pasi që në çdo kohë shkëlqen dhe duket unike, shkruan “Kosovarja”. Me fotografinë e…


Ka interes për Granitin? Beniada flet gjithçka

Granit Cana, konkurrenti i “Big Brother Albania VIP” është komentuar jo rrallëherë nga femrat e shtëpisë jo vetëm për fizikun e tiparet e tij, por edhe për marrëdhënien që ka nisur të krijojë me Fifin….