49-vjeçarja zbulon se shkon me burra të martuar: Mirë bëj nuk ndihem keq kam fatuara për të paguar, më mendojnë…
Gweneth Lee ka rrëfyer për “The Sun” se kryen mar rëdhënie me burra të martuar dhe kurrë nuk është ndjerë faj tore për diçka të tillë. 49-vjeçarja tregon se fqinjët mendojnë se ajo është një pastruese kur shkon të takojë partnerët e saj në shtëpitë e tyre.

“Që kur lidhja ime katër vjeçare mbaroi në 2017-ën, kam pasur shumë lidhje me burra të martuar. Nga biznesmenët e deri te pronarët e hoteleve, ata më kanë pasuruar dhe mbuluar me dhurata të çmueshme.

Takimi me burra të martuar është emocionues, sepse përfshin udhëtime luksoze, mesazhe s ekrete dhe ushqim në restorante të shtrenjta”,- tha ajo.

Kur u pyet për të shkuarën, Lee shtoi: “Nuk kam qenë gjithmonë një dashnore. Dikur isha e martuar, por në moshën 31 vjeç humba bashkëshortin tim, Robin, një pronar biznesi kompjuterik, për shkak të ka ncerit.

Lee tha se nuk ndihet aspak keq apo në faj për veprimet që bën.

Be the first to comment on "49-vjeçarja zbulon se shkon me burra të martuar: Mirë bëj nuk ndihem keq kam fatuara për të paguar, më mendojnë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*