9-vjeçari e zë në befasi shitësin, i ‘hakmerret’ dhe ia kap me forcë shkopin e akullores – ky është momenti epik

Djali 9-vjeçar, i cili donte të hiqte qafe batutat me akulloret e njohura turke të Marashit, ka bëfasuar shitësin duke kapur me forcë shkopin e akullores.

“Na u hakmor të gjithëve” u bënë komente për videon që u shikua mijëra herë në rrjetet sociale.

Be the first to comment on "9-vjeçari e zë në befasi shitësin, i ‘hakmerret’ dhe ia kap me forcë shkopin e akullores – ky është momenti epik"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*