A do jetë Bora Zemani? Ja kë do të ketë të ftuar këtë herë në emision Donaldi

Donald dhe Romeo Veshaj tanimë janë rikthyer në botën e ekranit.

Të premten e kaluar ata zhvilluan puntatën e parë të emisionit “Më lër të flasë” në Top Channel.

Lori Hoxha, Ledion Liço dhe Mozzik ishin të ftuarit e parë.

Ndërkohë, i ftuar në emisionin “Wake Up”, Donaldi nuk tregoi emrat e mysafirëve të radhës, ai tha se njëra do jetë femër por nuk dha detaje tjera.

Derisa, së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video e binjakëve Veshaj me Fifin ku thuhet se këngëtarja do e luajë rolin me shkopin në dorë sikurse në BBV, skenë e cila ishte bërë virale dhe kishte penalizuar këngëtaren.

Duhet theksuar se Fifi dhe Donaldi krijuan raporte shumë të mira brenda shtëpisë së famshme të Shqipërisë. Kujtojm se ditë me pare Fifi doli me nje video duke paralajmruar Donaldin se do ta padis ne gjykate per nje skeq ku perfshihet kengetarja.

Be the first to comment on "A do jetë Bora Zemani? Ja kë do të ketë të ftuar këtë herë në emision Donaldi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*