A e di Adelina se çka ha djali i saj kur është me Zanfinen?
Adelina Ismaili dhe Zanfina Ismaili janë dy motrat më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ato kanë një lidhje shumë të ngushtë me njëra tjetrën por përpos kësaj, Zanfina ka një lidhje akoma më të veçantë me nipin e saj Uliksin, djalin e Adelinës.

Si një teze sigurisht që ajo e ka llastuar nipin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Zanfina shihet bashkë me nipin e saj duke ngrënë “Junk Food” (Ushqim të shpejtë).

Përkundër Adelinës që është shumë e kujdesshme në ushqim dhe gjithmonë mundohet të ushqehet shëndetshëm, kur tezja ka në dorë nipin sigurisht që do dal jashtë rregullave. /Kosovarja/

Be the first to comment on "A e di Adelina se çka ha djali i saj kur është me Zanfinen?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*