A e dini që Xherdan Shaqiri i ka mbjellur flokët? Ky është ndryshimi…

Futbollisti nga Kosova me famë në Evropë dhe jo vetëm, kujdeset mjaftë edhe për pamjen e jashtme..

Shaqiri, këtë e ka treguar në disa raste, ku është shfaqur i veshur me mjaftë stil.

Por, së fundi Shaqes tonë kishin filluar ti rralloheshin flokët, ama ja ka gjetur zgjidhjen edhe kësaj pune, shkruan “Kosovarja”.

Xherdan Shaqiri i ka mbjellur flokët dhe më nuk e ka as këtë “defekt”.

Shiko fotot:

Be the first to comment on "A e dini që Xherdan Shaqiri i ka mbjellur flokët? Ky është ndryshimi…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*