A je normal o djalë? Armandooo Brojaaa ia ‘terron’ Burnleyt
Vjen goli i dytë në takimi ndërmjet Southamptonit dhe Burnleyt, duel ky në kuadër të xhiros së nëntë në Premierligë.

Golin e dytë për skuadrën e Southamtopnit eka shënuar sulmuesi shqiptar, Armando Broja në minutën e 50’të të takimit, shkruan Reporteri.net

Rezultati aktual i takimit është 2:2.

Be the first to comment on "A je normal o djalë? Armandooo Brojaaa ia ‘terron’ Burnleyt"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*