A ka bërë ndërhyrje në gjoks Jehona Dreshaj?

Jehona motra e modeles së njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj është një personazh goxha i ndjekur në rrjete sociale.

Janë afro 200,000 njerëz që ndjekin profilin e saj në Instagram ku asnjë lëvizje e saj nuk ju humbet.

Së fundmi, disa nga ndjekësit kanë pikasur ndryshime në linjat trupore të Jehonës duke bërë që të dyshohet për një intervenim.

“A ke bërë ngritje gjoksi apo reduktim” – ka qenë pyetja e cila mesa duket nuk është e vetmja.

“Po i përgjigjem kësaj sepse marr shumë pyetje dhe e di vështirësinë.

Jo, nuk kam kaluar asnjëherë në brisk, reduktim apo ngritje e gjoksit.

Vetëm kam humbur pak dhjam” – është shprehur Jehona duke shuar kureshtjen e ndjekësve.

Dreshaj, momentalisht është në Miami pas disa javëve me punë në Londër.

Be the first to comment on "A ka bërë ndërhyrje në gjoks Jehona Dreshaj?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*