A ka pasur krizë në martesë Shyhrete Behluli?
Këngëtarja Shyhrete Behluli është e martuar prej gati 40 vitesh dhe me sa duket ka pasur një martesë tejet të lumtur.

Thashethemet që kanë qarkulluar aty këtu për ndonjë krizë në martesen e saj, Behluli i ka kundërshtuar duke thënë se kurrë nuk ka pasur krizë në martesen e saj.

Madje, këngëtarja i uron të gjjthë ta kenë një martesë si të saj, pa telashe e probleme dhe mjaftë të lumtur, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, për këngëtarët e famshëm dhe produktiv, gjjthmonë ka pasur thashetheme të cilat bazën e kanë pasur pikërisht në jetën e tyre private.

Be the first to comment on "A ka pasur krizë në martesë Shyhrete Behluli?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*