A mund ta gjeni cili këngëtar është ky në foto?
Butrint Imeri është një ndër këngëtarët më të kërkuar në show bizin shqiptar.

Kjo për shkak punës së tij të palodhme, dhe hiteve që këngëtari ka ndër vite, shkruan “Kosovarja”.

Çdo këngë e tij dëgjohet shumë dhe pëlqehet nga kudo ku ka shqiptar.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi në profilin e Butrintit në rrjete sociale është një foto që ai ka postuar kur kishte qenë shumë i vogël.

Butrinti po duket i ëmbël dhe sigurisht ka ndryshuar shumë që atëherë. /Kosovarja/

Be the first to comment on "A mund ta gjeni cili këngëtar është ky në foto?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*