Adelina Tahiri e zbulon se për çfarë zihet më shumë me burrin

Nuk do ta besoni për çfarë zihet më shumë me burrin Adelina Tahiri. Adelina Tahiri është një nga artistet më të dashura të estradës. Aktualisht ajo gjendet e pushime ku nuk i ka kursyer edhe fotot krah bashkëshortit dhe djalit të saj. Një ndjekës e ka pyetur nëse ka zënka me burrin apo jo.

Adelina ka vendosur të realizojë një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram ku i është përgjigjur disa pyetjeve rreth jetës së saj personale por jo vetëm.

“Unë nuk besoj se ekziston në bashkëjetesë pa zënka.

Zihemi dhe ne por na kalon shpejt sepse nuk mundemi pa njeri-tjetrin, kjo është dashuri.

Gjithmonë zihemi për gjërat koti”- u shpreh ajo.

Be the first to comment on "Adelina Tahiri e zbulon se për çfarë zihet më shumë me burrin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*