Afërdita Paqarada pozon me bikini, vë në pah të pasmet
Afërdita Paqarada është njëra ndër fytyrat më të bukura në vend.

Sigurisht, çdo postim i saj merr vëmendje të veçantë dhe komentohet nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Afërdita ku shihet me bikini.

Ajo po duket tejet në formë për kundër moshës së saj. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Afërdita Paqarada pozon me bikini, vë në pah të pasmet"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*