Afrona e ka lënë pas ndarjen nga Blero, shikojeni si po e shijon jetën tani!

Ajo padyshim është personi më i komentuar i momentit.

Afrona Dika, është blogerja shqiptare e cila ka kohë që jeton dhe vepron në Zvicër.

Por, emri i saj u përfol më shumë kur krijoi lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Blero Muharremaj.

Ani pse u martuan dhe jetuan bashkë për një kohë, dyshja në fjalë më nuk janë bashkë.

Blero po vazhdon suksesin në muzikë, derisa Afrona po shijon jetën pas ndarjes.

Ajo ka bërë ndryshim në pamjen e saj, duke u bërë tërësisht bionde, në këtë imazh Afrona po shkëlqen. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Afrona e ka lënë pas ndarjen nga Blero, shikojeni si po e shijon jetën tani!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*