Ah e zeza nënë! Makina u bë copa-copa, ky është i riu shqiptar që u shua në mes të rrugës
Nga aks identi i tr afikut që ndodhi mbrëmë në hyrje të qytetit të Klinës, hum bi jetën Armend Rexhepi nga Drenoci i kësaj komune.

Lajmi e ka bërë të ditur kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj.

“Mbrëmja e së hënës komunës së Klinës i solli pikëllim të madh. Në aksi dentin që ndodhi në Klinë, humbi jetën i riu nga Drenoci i Klinës, Armend Rexhepi. Familjes Rexhepi, miqve dhe shokëve të Armendit, ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta! Armendi u prehtë në paqe!Qoftë i përjetshëm kujtimi për të!”.

Sipas Po licisë, me urdhër të pr ok urorit, trupi i pajetë i vikt imës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Be the first to comment on "Ah e zeza nënë! Makina u bë copa-copa, ky është i riu shqiptar që u shua në mes të rrugës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*