Aksidentohet Fatjon Kuqari, pamje nga vetura e tij?
Ish konkurrenti më i përfolur i emisionit Përputhën, Fatjon Kuqari, ka marrë vëmendje përsëri.

E këtë herë nuk ishte trupi i tij me muskuj për tu komentuar, por vëmendje mori vetura e tij personale, shkruan InfoKosova.

Në një video të publikuar nga vetë Kuqari, shihet vetura e tij te mekaniku dhe në një gjendje jo të mirë.

Megjithatë, fansat u bënë kureshtarë se a është aksidentuar, edhe pse ish konkurrenti nuk ka dhënë ndonjë detaj më tepër./InfoKosova/

Be the first to comment on "Aksidentohet Fatjon Kuqari, pamje nga vetura e tij?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*