Aksidentohet Ledri Vula!
Reperi shqiptar, Ledri Vula, është përfshirë në një incident rrugor.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ju ka bërë thirrje të gjithëve të mos përdorin telefonin gjatë vozitjes, shkruan GazetaBlic.

“Ngasni makinën, mbërrini sigurt në destinacionin tuaj, fikni makinën dhe pastaj përdorni telefonin tuaj”, shkroi Vula.

Në këto imazhe shihet se teksa po i jepte makinës ai ka goditur një kosh plehrash.

Be the first to comment on "Aksidentohet Ledri Vula!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*