Albatriti vështirë që e njeh Egzonën në këtë gjendje
Albatriti dhe Egzona janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë.

Dyshja në shumë raste janë pjesë e lajmeve duke u komentuar në shumë aspekte, shkruan “Kosovarja”.

Egzona në shumë raste paraqitet ndryshe, duke realizuar ndryshime të shumta në paraqitjen fizike.

Në këtë imazh të fundit, ajo shihet me flokë krejt ndryshe, saqë vështirë edhe të njihet nga personat e familjes.

Ja shikojeni se si duket.

Mos të harrojmë, dyshja janë prindër të tre fëmijëve.

Be the first to comment on "Albatriti vështirë që e njeh Egzonën në këtë gjendje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*