Alvisa e Përputhen ekspozon gjoksin, mahnit rrjetin
Alvisa, konkurrentja e Përputhen është shumë e komentuar ditëve të fundit.

Kjo pasi që ish i dashuri i saj hyri në program duke e bërë që të reagoj mjaft keq, shkruan InfoKosova.

Ajo po vazhdon takimet me djemtë e tjerë ndërsa thotë se nuk dëshiron të komentoj asgje për ish të dashurin.

Së fundmi në Insta Story postoi një video ku ekspozon gjoksin dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko videon:

Be the first to comment on "Alvisa e Përputhen ekspozon gjoksin, mahnit rrjetin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*