Andrra nuk e ka problem, tregon sa kilogram është mbipeshë
Andrra Destani para disa muajve u bë nënë për herë të dytë.

Ajo u bë nënë e dy djemve e që nga lindja e dytë ajo ka ende kilogram të tepërt, shkruan InfoKosova.

Andrra u pyet nga përcjellësit e saj se a ka arritur peshëm që e ka pasur para lindjes.

Ndërsa ajo tregoi që nuk e ka bërë akoma dhe është ehde 10 kilogram mbipeshë./InfoKosova/

Be the first to comment on "Andrra nuk e ka problem, tregon sa kilogram është mbipeshë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*