Andrra shfaqet super hot në pushime, në këtë fustan të shkurt ekspozon këmbët e saj joshëse

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha. Ajo shfaqet super hot në pushime, në këtë fustan të shkurt ekspozon këmbët e saj joshëse. Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve. Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme. Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra këto ditë është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz. Nga atje ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë provokuese.

E veshur me fustan të shkurt e me shumë stil, Andrra ekspozon këmbët e saj joshëse. Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë burri i saj, këngëtari Sinan Hoxha. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Andrra shfaqet super hot në pushime, në këtë fustan të shkurt ekspozon këmbët e saj joshëse"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*