Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin
Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë.

Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi.

Lidhja e tyre e fortë e dashurisë u bë më fortë kur ata u bekuan me fëmijën e dytë.

Ani pse jeta e saj është e përkushtuar në rritjen e dy djemve, Andrra, duket se ka shumë shije, pasi që di shumë mirë di të kujdeset për veshjen dhe paraqitjen e saj.

Shikoni foton më poshtë dhe do të bindeni për këtë fakt./ora

Be the first to comment on "Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*