Ariana shfaqë të brendshmet ne foton e fundit, a do të xhelozojë Ermali?

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa video ku shfaqet super joshëse.

Duke reklamuar veshjet e saj, Ariana shfaqet vetëm në të brendshme.

A do të xhelozojë Ermali kur ta sheh gruan e tij në këtë gjendje?! /ORAinfo/

Shiko videon:

Be the first to comment on "Ariana shfaqë të brendshmet ne foton e fundit, a do të xhelozojë Ermali?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*