Arjola na habit, se kemi pare asnjeher kaq provokuese ne foto!

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky show, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ao sonte ka publikuar një foto ku tregon qe ka dalë sonte e veshur me ‘miniq’, Arjola ka ‘shashtrisë’ meshkujt me këtë pamje.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, Arjola po duket si vajzë 20 vjeçare. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Arjola na habit, se kemi pare asnjeher kaq provokuese ne foto!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*