Arta Bajrami krejt gjoksin e ekspozon
Arta Bajrami në shumë aspekte është emër që zgjon kureshtje.

Pasi që në shumë raste është aktive me pozat e veçanta, gjithmonë merr vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, në veshje të zezë ajo duket e zjarrtë dhe e ekspozon komplet gjoksin.

Ja shikojeni se sa e zjarrtë duket.

Be the first to comment on "Arta Bajrami krejt gjoksin e ekspozon"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*