Arta Elezaj prezanton për herë të parë motrën e saj, kaq e bukur qenka

Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar si pjesë e serialit “O sa mirë”.

Bëhet fjalë për aktoren nga Klina, Arta Elezaj, e cila hapat e parë i mori aty dhe më pas ka vazhduar të jetë një emër shumë i lakuar në shoëbizin shqiptar.

Arta si duket ishte e ftuar në një aheng familjar nga ku ndau disa imazhe ku dukej tejet bukur.

Në mesin e storjeve te shumta të ndara në llogarinë e saj në Instagram, ajo na prezantoi për herë të parë me motren e saj Zanën./InfoKosova/

Be the first to comment on "Arta Elezaj prezanton për herë të parë motrën e saj, kaq e bukur qenka"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*