Arta Elezaj si pehri, mbrëm u pa për bukuri!
Aktorja e njohur, Arta Elezaj në të shumtën e rasteve shfaqet e veshur me shumë stil.

Por këtë herë, ajo ka nxjerr në pah asetet e saj, shkruan IndeksOnline.

Derisa veshur mbanë një korset ngjyrë të bardhë, ajo si gjithmonë duket kaq bukur dhe e thjesht.

Be the first to comment on "Arta Elezaj si pehri, mbrëm u pa për bukuri!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*