Arta Nitaj provokon me lëvizje në pasqyrë: Ndahuni me të dashurën tuaj, kur të mërzitem
Arta Nitaj dallohet për linjat e bujshme trupore që në qdo paraqitje ndez rrjetin.

Së fundi, ka marë vëmendje me një video të postuar në InstaStory derisa bënte lëvizje provokuese në pasqyrë, shkruan “Kosovarja”.

Veshur me një fustan të zi të hapur deri në fun shpinë, në fokus kishte të pasmet.

“Ndahuni me të dashurën tuaj, kur të mërzitem”, ka qenë përshkrimi i videos që çmendi rrjetin.

Arta Nitaj ka kohë që nuk është angazhuar në ndonjë projekt, si duket kohën po ia kushtonë më shumë duke u marë me vetën dhe fizikun e saj duke bërë palestër.

Për herë të fundit, Nitaj bashkëpunoi me artistin Butrint Imeri në këngën e quajtur “Phantom”.

Be the first to comment on "Arta Nitaj provokon me lëvizje në pasqyrë: Ndahuni me të dashurën tuaj, kur të mërzitem"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*