Arta Nitaj provokon nga dhoma e hotelit
Arta Nitaj ndodhet sërish në pushime.

Modelja dhe blogerja e njohur thuajse tërë verën e ka kaluar në pushime duke vizituar vende të ndryshme.

Arta komentohet jo rrallë për linjat trupore të cilat i ekspozon hapur e pa komplekse.

Edhe në storiet e fundit ajo ka provokuar derisa shfaqet duke bërë lëvizje provokuese brenda dhomë së hotelit.

Ndërkohë sa i përket jetës private Arta momentalisht është deklaruar beqare./Lajmi

Be the first to comment on "Arta Nitaj provokon nga dhoma e hotelit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*