As Naimi nuk do ta njeh, operacionet plastike e kanë transformuar krejtësisht Mihrijen (PAMJE)
Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje. Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku po vërehen qartë operacionet plastike.

Buzet, hunda dhe vetullat janë pjesë të fytyrës në të cilat ka interventuar Mihrija. E në fotot e fundit ajo po duket person krejt tjetër. Në këtë pamje do ta këtë vështirë ta njoh edhe burri i saj, këngëtari Naim Abazi. Për më tëpër shikon transformimin e madh në pamje të këngëtares në fjalë.

Be the first to comment on "As Naimi nuk do ta njeh, operacionet plastike e kanë transformuar krejtësisht Mihrijen (PAMJE)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*