Askujt nuk i rrinë tutat më bukur se sa Gjyste Vulaj
Trupin dhe shtatin askush nuk e ka më të bukur se Gjyste Vulaj.

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj, ka mahnitur rrjetin së bashku me një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, shkruan InfoKosova.

Ajo këtë herë nuk ekspozoj as këmbët, as gjoksin por sjelli një fotografi mjaftë të bukur.

E veshur me tuta, Gjystja po dukej mjaftë sportive./InfoKosova/

Be the first to comment on "Askujt nuk i rrinë tutat më bukur se sa Gjyste Vulaj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*