Atifete Jahjaga befason sërish , shton peshë dhe ndryshon stilin e flokëve (Foto)
Ish-presidentja shpesh është komentuar për ndryshimet e saj në fytyrë.

Ndërkohë, ajo veçse po vazhdon të bëhet më ndryshe secilën herë që shihet në publik.

Herëve të kaluara, ajo është komentuar vetëm për ndryshimet në dukje ndërsa sot siç duket ajo ka shtuar edhe peshë krahas ndryshimeve tjera.

Kjo mund të dallohet shumë lehtë në postimin e fundit të Atifete Jahjagës në Instagram e cila tregoi se ka vizituar shkollën “Mihali Grameno” në FushëKosovë.

Kujtojmë se, ish-presidentja nuk ka reaguar ndonjëherë për shkrimet në media rozë lidhur me ndryshimet e saj gjithashtu edhe nuk është se i ka komentuar vetë ajo./Lajmi

Be the first to comment on "Atifete Jahjaga befason sërish , shton peshë dhe ndryshon stilin e flokëve (Foto)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*