Balerina shqiptare publikon momente provokuese
Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, gjithmonë e ka rr.ëmbyer vëmendjen e publikut me paraqitjet e saj.

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi me një video të cilën e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Energjia”, ka shkruar ajo pranë postimit të videos në të cilën shfaqet tejet p.rovokuese.

Komentet ishin të shumta dhe nuk munguan as pëlqimet./kosovarja

Be the first to comment on "Balerina shqiptare publikon momente provokuese"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*