Beatrix ka rënë në dèpresion? Ajo bën njoftimin që i shqetëson të gjithë: Mund ta ndihmojë njeri-tjetrin

Këngëtarja Beatrix Ramosaj duket se nuk e ka kaluar ende periudhën e vështirë të përballjes me realitetin jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Në një Instastory, Beatrix ka kërkuar ndihmën e ndjekësve në rrjetet e saj sociale, për të ndarë me të këshilla për të kaluar gjendjen e vështirë që ajo po kalon.

“Hey miq virtal! Sot do të doja t’ju njihja pak më shumë! Përultësisht ju ftoj të ndani me mua historitë tuaja në përballje me bullimin dhe dhunën. Si e keni tejkaluar? Çfarë ju ka ndihmuar?! Shpresoj që kështu mund të frymëzojmë dhe ndihmojmë njëri-tjetrin! Pres me padurim t’ju lexoj, jam e bindur se kam shumë për mësuar! E tuaja, Trixa!,”-shkruan ajo në rrjetet e saj sociale.

Be the first to comment on "Beatrix ka rënë në dèpresion? Ajo bën njoftimin që i shqetëson të gjithë: Mund ta ndihmojë njeri-tjetrin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*