Bebe Rexha mahnit me dukjen elegante në MTV Video Music Awards 2022

Bebe Rexha mori pjesë në MTV Video Music Awards 2022, i cili u mbajt në Qendrën “Prudential” në New Jersey të dielën në mbrëmje.

Krijuesja e hiteve ndërkombëtare i la pak vend imagjinatës, ndërsa u shfaq para turmës me një veshje serioze mjaft zbuluese te pjesa e dekoltesë, shkruan DailyMail.

Rexha nuk është e panjohur për spektaklin e madh të ndarjes së çmimeve, MTV VMA, pasi në të kaluarën ajo është nominuar dhe ka fituar çmim nga kjo shfaqje.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi me prerje te pjesa e këmbës dhe pjesa e sipërme i tregonte dukshëm gjoksin e saj atraktiv.

Be the first to comment on "Bebe Rexha mahnit me dukjen elegante në MTV Video Music Awards 2022"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*