Befasohet Fationi i Përputhen nga ish e dashura e bën hor live në emision, shikoni çfarë ndodh!
Në emisionin Kojshia Show të ftuar këtë javë ishin Fation Kuqari një ndër më të përfolurit e emisionit Përputhen dhe Dr.Skerdi Faria.

Fation Kuqari befasohet nga ish e dashura e tij dhe ajo e bën hor në emision.

Shikoni minuten e 19:30 për të pare këtë moment.

Be the first to comment on "Befasohet Fationi i Përputhen nga ish e dashura e bën hor live në emision, shikoni çfarë ndodh!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*