Befason Alfred Cako zbulon pse ranë rrjetet sociale (Video)




Alfred Cako bën paralajmërimin e fortë: Ja cfare priet te ndodh ndaj duhet te pergatiteni.

Opinionisti i teorive konspirative Alfred Cako ka bërë një tjetër paralajmërim të f ortë përsa i përket vaksinimit me detyrim dhe periudhës së errët që pritet në vazhdim.

“Breaking” është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. “Breaking” në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Be the first to comment on "Befason Alfred Cako zbulon pse ranë rrjetet sociale (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*