Bëhet baba për herë të parë Luli i “ITs my Love”
Konkurrenti i dy emisioneve të njohura shqiptare “Its My Love” dhe “Për’Puthen”, Lulzim Jashari është bërë baba.

Ai me anë të një postimi ka treguar se partnerja e tij ka lindur një vajzë.

“Mire se erdhe ne jete qika jem”, ka shkruar Luli në postimin e tij.

Luli së bashku me partneren e tij janë shpërngulur në Oslo të Norvegjisë./Indeksonline/

Be the first to comment on "Bëhet baba për herë të parë Luli i “ITs my Love”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*