Beniada rrugëve të Milanos, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen!

Beniada Nishani, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo mori famë të madhe që kur u fut në Big Brother Albania Vip, ku arriti të shkojë deri në finale..

Karakteri i saj dhe pamja fizike, u pëlqye nga një numër i madh i publikut, të cilët shpreheshin se ajo e meritonte ta merrte çmimin e madh.

Tani, pas daljes nga formati, Beniada po shijon suksesin dhe po jeton mes Italisë dhe Shqipërisë.

Modelja ka postuar një foto, ku shihet me një fustan të ngushtë, ku gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Be the first to comment on "Beniada rrugëve të Milanos, gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*