Bëri àksident me makinë, ja si është gjendja e Atdheut: Ju ruajt Zoti, ju falenderoj të gjithëve!
Ditën e djeshme (7 Tetor) ish – konkurenti i Për’puthen, Atdhe Xheravina u përfshi në një ak sident rrugor. Shkaktari i këtij aks identi ka qenë dalja e gabueshme e parkimit të një tjetër makine.

Së fundi, disa burime të “Kryefjala.com”, kanë treguar se djaloshi ka pasur l ëndime në kokë, ndërsa ka pasur edhe dë me materiale.

Atdheu po ashtu u lajmërua edhe në llogarinë e tij në Instagram i cili ka postuar një status në InstaStory ku edhe ka falënderuar për ata që i kanë uruar shërim të shpejt.

“Familjarë, miq dhe dashamirë në pamundësi që të ju ktheh të gjitha mesazhet secilit pas një aksi denti që kisha me makine, faleminderit shumë nga ana juaj zoti ju rujt!”, ka shkruar ai.

Be the first to comment on "Bëri àksident me makinë, ja si është gjendja e Atdheut: Ju ruajt Zoti, ju falenderoj të gjithëve!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*