Blero përcolli mesazhin e koduar për ditëlindjen e saj, Afrona Dika bën veprimin e papritur

Blero Muharremi dhe Afrona Dika përfliten prej muajsh se janë ndarë, ndonëse s’e kanë pranuar publikisht, ata kanë fshirë gjurmë të përbashkët nga rrjetet sociale. Së fundmi, modelja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, ka festuar përvjetorin e lindjes,m për herë të parë pas disa vitesh ajo feston si ‘beqare’, të paktën këtë na ka lënë të mendojmë me postimin e saj të fundit në InstaStory.

Ajo që modelja i ka uruar vetës është një fillim i ri, “Gëzuar për fillime të reja”, ka shkruar Afrona krahas postimit në Instagram.

Kjo duket si një përgjigje ndaj këngëtarit, i cili përcolli një mesazh të koduar për ditëlindjen e saj, këngëtari publikoi një foto, krahas së cilës vendosi një trëndafil, nuk dihet nëse postimi kishte të bënte për Afronën por fansat të paktën kështu mendojnë. /abcnews

Be the first to comment on "Blero përcolli mesazhin e koduar për ditëlindjen e saj, Afrona Dika bën veprimin e papritur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*