Blerona na njofton më nënën e saj
E njohura Bleronë, kohëve të fundit po komentohet jashtëzakonisht shumë për fizikun e saj.

Për shkak të humbjes së kilogramëve ajo është emri më i përmendur në mediat rozë.

Tani, jo vetëm Blerona por e gjithë familja e saj vazhdojnë të jenë pjesë e mediave.

Këtë herë moderatorja ka publikuar një foto të nënës së saj, e cila shihet që është mjaft e re në moshë dhe duken sikur të jenë motra.

Për më shumë do të bindeni edhe ju me imazhin në vijim./Kosovarja/

Be the first to comment on "Blerona na njofton më nënën e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*