Bora e imiton Semin se si këndon edhe me mimika të fytyrës

Bora Zemani dhe Semi Jauapaj vazhdojnë të kenë një shoqëri të shëndoshë me njëra tjetrën. Dyshja shfaqen krahë njëra tjetrës dhe postojnë imazhe të ndryshme duke e kaluar përditshmërinë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ka qenë Bora që ka postuar një video në InstaStory derisa dëgjohej duke kënduar Semi dhe moderatorja bënte me mimika të fytyrës ashtu si i bënë këngëtarja.

Nga ky moment dy shoqet shpërthejnë në të qeshura nga veprimet e Borës ku më pas e kanë postuar në rrjete sociale momentin epik.

Be the first to comment on "Bora e imiton Semin se si këndon edhe me mimika të fytyrës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*