Bora Zemani nxjerrë gjuhën jashtë dhe zbërthen pantollonat

E mirënjohura e ekranit, prezantuesja Bora Zemani, ka vite që është mjaftë e përfolur.

Kohë pas kohe jeta e saj private kthehet plotësisht në qendër të vëmendjes.

Në fotot e fundit, Bora shfaqet si gjithmonë me tërë sharmin e saj, me pantolla të zbërthyer dhe gjuhën jashtë.

Bukuroshja është në një marrëdhënie të komplikuar me humoristin Donald Veshaj.

Be the first to comment on "Bora Zemani nxjerrë gjuhën jashtë dhe zbërthen pantollonat"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*