Bora Zemani poston foton e parë me Donald Veshajn pas ribashkimit!

U desh ‘Sunny Hill Festival’ që Bora Zemani dhe Donald Veshaj të konfirmonin rikthimin e tyre.

Shfaqja e tyre në një event të tillë publik krah njëri-tjetrit mund të merret si një shenjë që ato kanë vendosur që të mos fshihen më nga syri i publikut.

Fillimisht ishte Semi Jaupaj ajo që postoi foton që habiti rrjetin ku duken të tre se bashku krahë njëri-tjetrit.

Ndersa Bora ka publikuar së fundmi një foto-album përgjatë mbrëmjes së Sunny Hill ku shfaqet pranë miqve të saj dhe në mes të tyre ndodhet dhe Donaldi./panorama

Be the first to comment on "Bora Zemani poston foton e parë me Donald Veshajn pas ribashkimit!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*