Bora Zemanit ia publikojnë fotot para ndërhyrjeve
Ajo prezanton një nga programet më të shikuara. Bëhet fjalë për Bora Zemanin.

Faqja e njohur në Instagram “Vipat e Bllokut”, ka postuar fotografi të saj “para operacioneve plastike” dhe duket shumë më ndryshe.

Bora nga kjo fotografi ka një dallim shumë të madh me atë që e shohim sot dhe këtë mund ta shihni në fotografitë më poshtë.

Kujtojmë se, prezantuesja po vazhdon të drejtojë programin “Përputhen” edhe këtë sezonë.

Be the first to comment on "Bora Zemanit ia publikojnë fotot para ndërhyrjeve"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*