Bukuroshja që mund të jetë Zonja e Parë e Prishtinës?
Partitë politike, kandidatët per Kyetarë komunash dhe ata për Asamble, janë në fushatë të ngjeshur.

Kush do të jenë kryetarët e rinjë të komunave? Kjo është pyetje që ngjall më së shumti kurreshtje këto ditë.

Kryeqendra e Kosovës, ka edhe konkurrencën më të fortë. Daut Haradinaj është i nominuari i “AAK”-së për Kryetar të Prishtinës, i cili po bënë fushatë mjaftë të denjë.

A thua, pas 17 tetorit a do të jetë Lola Haradinaj, Zonja e Parë e kryeqytetit? Kjo mbetët për tu parë, shkruan “Kosovarja”.

Be the first to comment on "Bukuroshja që mund të jetë Zonja e Parë e Prishtinës?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*