Burrë e grua sherr mes vete, bien nga kati i dytë i ballkonit

Një çift rus, kanë rënë nga ballkoni në momentin që po bënin sheer.

Sipas mediave të huaja, çifti rus përfundoi në trotuar, pasi kangjellat u shk.ëputen nga pesha.

Siç shihet në videon e publikuar nga Olga Volkova dhe Yevgeny Karlagin, të dy 35 vjeç, nga Shën Petersburg shfaqen duke u grI.ndur me njëri-tjetrin, kur vetëm pas disa sekondash bIen në trotuar.

VIDEO

Be the first to comment on "Burrë e grua sherr mes vete, bien nga kati i dytë i ballkonit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*