Burri i Ryves bëhet “bishë” në fitnes
Ryva Kajtazi gjithmonë mbetet e pëlqyer nga publiku, i cili e simoatizon për muzikën, pamjen e stilin.

Dihet që Ryva investon mjaftë në imazh, madje vit pas viti duket më e freskët dhe më me shumë shkëlqim.

Se ka pasur fat në dashuri, kjo dihet. Siç thotë edhe vetë, bashkëshorti është krahu i saj i djathtë dhe motiv për të punuar edhe më tepër, shkruan “Kosovarja”.

E, Fidani, shihet që është i dhënë edhe pas fitnesit. A thua, e ka motivuar edhe Ryven qe të mos i ndahet palestres.

Be the first to comment on "Burri i Ryves bëhet “bishë” në fitnes"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*