Çfarë e lidh Don Gjonin me Yll Limanin?

“Kokaina”, është hiti më i madh i reperit, këngë kjo që ka miliona pëlqime dhe publiku e di përmendsh, shkruan “Kosovarja”.

Më pas, erdhën këngë hite nga djaloshi i Drenices, që është futur në listën e të pëlqyerve. Aktualisht është në qarkullim me “Katile”.

Doni Gjoni ka bërë mjaftë miq në estradë, por me sa duket shoku i tij i ngushtë është Yll Limani.

Ndryshe, Don Gjoni është reperi i ri, i cili u bë hit me një freestyle, të cilin e interpretoj në një show televiziv.

Be the first to comment on "Çfarë e lidh Don Gjonin me Yll Limanin?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*