Çfarë po bëjnë Fifi dhe Elita bashkë?

Së fundi Elita ka bërë një postim të ri

Moderatorja po bënte shoping në qytet u takua më këngëtaren e njohur Fifin.

Teksa po bëjnë shoping dyshja nuk ngurojnë të ndajnë batuta me njëra-tjetrën.

Së a po planifikojne ndonje projekt bashkë nuk e bën të ditur, por na lan të kuptojmë se janë mike të mira./InfoKosova/

Be the first to comment on "Çfarë po bëjnë Fifi dhe Elita bashkë?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*